Poniedziałkowe spotkan...

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze

Oddział w Bochni

zaprasza

Poniedziałkowe spotkanie 27.03.2023 r.

Archipelag Balearów z królującą nań Majorką to prawdziwy rajski zakątek, położony kilkaset kilometrów na wschód od Półwyspu Iberyjskiego. Kojarzy się głównie z rozgrzanymi słońcem plażami, turkusowymi wodami Morza Śródziemnego, modnymi kurortami, restauracjami z wyśmienitą kuchnią i winem oraz słynnymi klubami muzycznymi. Ale Majorka jest jednak znacznie
czymś większym niż tylko typowym miejscem letnich wakacji spędzanych na plaży i w klubach muzycznych. Wyspa, która inspirowała takich artystów, jak Fryderyk Chopin, Joan Miro i Antoni Gaudi, jest także gratką krajoznawczą dla miłośników kultury, sztuki i przyrody.

Zapraszam w poniedziałek 27 marca br. na godzinę 18.00 na fotorelację z mojego 5-dniowego pobytu na Majorce w marcu 2022 roku.

Ryszard Rozenbajgier