Szlaki Tatr Polskich

„SZLAKI TATR POLSKICH”

11.08.2018

Warunki uczestnictwa:

Wycieczka odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!!!

Koszt wyjazdu:

Członkowie PTTK (opłacone składki na 2018 r.)  –  65

Pozostali  – 70

W ramach wpisowego zapewniamy:

- przewóz uczestników rajdu autokarem;

- opłaty parkingowe;

- ubezpieczenie NNW;

- opiekę przewodnika.

Zdobywaj odznakę!

Koszty dodatkowe:

- bilet wstępu na teren TPN (normalny - 5 zł; ulgowy - 2,50 zł)

Osoby zainteresowane zdobywaniem odznaki "Szlaki Tatr Polskich"

informujemy o możliwości nabycia odpowiedniej książeczki STP.

Prosimy o informację w momencie zapisu.

Obowiązki uczestników:

- właściwy ubiór i ekwipunek dostosowany do warunków górskich;

- przestrzeganie zarządzeń kierownika wycieczki.

Regulamin:

1. Każdy uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność.
  2. Młodzież do lat 18-tu może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
  3. Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki.
  4. Organizatorzy nie zwracają wpisowego osobom zgłoszonym i przyjętym na wycieczkę, które nie wzięły w niej udziału.
  5. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
  6. Organizator i kierownictwo nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wyjazdu, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
  7. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do kierownictwa wycieczki.
  8. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość dokonywania zmian tras w uzasadnionych przypadkach.

Informacje dodatkowe:

Zbiórka uczestników w dniu 11.08.2018 r. o godz. 06:00 obok kościółka szkolnego w Bochni. Planowany powrót w dniu 11.08.2018 r. ok. godz. 20:00.

Zapisy w Biurze Oddziału PTTK do dnia 08.08.2018 r. z równoczesną wpłatą kosztów wyjazdu.

Program wycieczki

Sobota, 11.08.2018 r.

Godz. 06:00

Przejazd na trasie: Bochnia – Kiry.

Przejście piesze: Kiry – Cudakowa Polana – Przysłop Miętusi – Wielka Polana w Dolinie Małej Łąki

Przełęcz w Grzybowcu – Polana Strążyska – Siklawica – Sarnia Skała – Dolina Białego.

Czas przejścia: ok. 6:00 godz.

Długość trasy: ~ 12,1 km;  suma podejść: ~ 895 m

Punkty GOT: 23

Przejazd na trasie: Dolina Białego – Bochnia.

Fot.:https://mapa-turystyczna.pl

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany tras wędrówek!

ul. Bernardyńska 10, 32 –700 Bochnia
tel.14 612 27 62,   e–mail: pttkbochnia@interia.pl

Zapraszamy!

Dodaj do kalendarza 2018-08-11 06:00:00 2018-08-11 20:00:00 Europe/Warsaw Szlaki Tatr Polskich   PTTK Oddział w Bochni zaprasza na wycieczkę w Tatry z cyklu WĘDRUJ Z NAMI I ZDOBYWAJ ODZNAKĘ „SZLAKI TATR POLSKICH”   11.08.2018   Warunki uczestnictwa: W wycieczce mogą wziąć udział tylko turyści indywidualni /dorośli/ o odpowiednim przygotowaniu do wędrówek w trudnych warunkach górskich. Wycieczka odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!!!   Koszt wyjazdu: Członkowie PTTK (opłacone składki na 2018 r.)  –  65 zł Pozostali   – 70   zł   W ramach wpisowego… Tatry Polskie PTTK Bochnia pttkbochnia@gmail.com