Szlakami ludzi gór z przewodnikiem

2022-02-27 07:30 - 19:00

Miejsce: Beskid Sądecki

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział w Bochni

zaprasza na wyjazd
27.02.2022 niedziela

pt. Szlakami Ludzi Gór z przewodnikiem.
W góry, w góry miły bracie, tam swoboda czeka na cię ......pisał kiedyś Pol Wincenty....

Przejście piesze: szlakami Beskidu Sądeckiego
Słotwiny-Przysłop-Czubakowska- Runek- Jaworzyna Krynicka 1114 mn.p.m.
zejście do Muszyny Złockiego.
Długość trasy: 14 km; czas przejścia: 4-5 godz; punkty GOT: 18
ognisko, pieczenie kiełbasek (własne)
niespodzianka

Wyjazd: godz. 7:30 z Bochni parking koło kościółka szkolnego
godz. 7:45 z Brzeska parking przy Intermarche
Powrót około godz. 19:00

Koszt uczestnictwa: Członkowie PTTK  - 60zł Sympatycy - 65 zł
Można płacić BONEM TURYSTYCZNYM!

⦁ opiekę przewodnika;
⦁ przewóz uczestników, opłaty drogowe i parkingowe;

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

Zapisy z równoczesną wpłatą kosztów wycieczki oraz szczegółowe informacje w biurze Oddziału.
Zapisując się na imprezę uczestnicy akceptują jej regulamin.

Biuro Oddziału PTTK
ul. Bernardyńska 10, 32–700 Bochnia
tel. 14 612 27 62, 793 853 569 e–mail: pttkbochnia@interia.pl

⦁ Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
⦁ Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
⦁ Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
⦁ Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
⦁ Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
⦁ Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
⦁ Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
⦁ Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
⦁ Ubiór odpowiedni do pory roku i warunków pogodowych, warto zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą oraz dużo dobrego humoru 
⦁ Organizator zastrzega sobie prawo zmiany tras wędrówek w zależności od warunków atmosferycznych!

Do zobaczenia na szlaku!

Dodaj do kalendarza 2022-02-27 07:30:00 2022-02-27 19:00:00 Europe/Warsaw Szlakami ludzi gór z przewodnikiem Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział w Bochni zaprasza na wyjazd 27.02.2022 niedziela pt. Szlakami Ludzi Gór z przewodnikiem. W góry, w góry miły bracie, tam swoboda czeka na cię ....pisał kiedyś Pol Wincenty... Przejście piesze: szlakami Beskidu Sądeckiego Słotwiny-Przysłop-Czubakowska- Runek- Jaworzyna Krynicka 1114 mn.p.m. zejście do Muszyny Złockiego. Długość trasy: 14 km; czas przejścia: 4-5 godz; punkty GOT: 18 ognisko, pieczenie kiełbasek (własne) niespodzianka Wyjazd: godz. 7:30 z Bochni parking koło kościółka szkolnego godz. 7:45… Beskid Sądecki PTTK Bochnia pttkbochnia@gmail.com