Przewodnicy PTTK dzieciom

Przewodnicy PTTK dzieciom

Przewodnicy PTTK dzieciom

2019-02-06 08:00 - 17:00

Miejsce: Jura Krakowsko-Częstochowska

6 lutego 2019 r. odbędzie się kolejny wyjazd z cyklu Przewodnicy PTTK Dzieciom. W tym roku hasłem przewodnim imprezy jest 150 rocznica urodzin Stanisława Wyspiańskiego.

Uczestnicy wyjazdu, czyli grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bochni oraz Szkoły Podstawowej w Sobolowie przejdą krótki szlak biograficzny Stanisława Wyspiańskiego w gminie Zielonki, następnie przespacerują się Jurajskimi Dolinkami Podkrakowskimi od Doliny Będkowskiej do Bramy Bolechowickiej.

W trakcie wyjazdu przewidziano poczęstunek turystyczny i niespodzianki :)

 

Projekt sfinansowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pod nazwą "Małopolska Gościnna".

 

 

Dodaj do kalendarza 2019-02-06 08:00:00 2019-02-06 17:00:00 Europe/Warsaw Przewodnicy PTTK dzieciom 6 lutego 2019 r. odbędzie się kolejny wyjazd z cyklu Przewodnicy PTTK Dzieciom. W tym roku hasłem przewodnim imprezy jest 150 rocznica urodzin Stanisława Wyspiańskiego . Uczestnicy wyjazdu, czyli grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bochni oraz Szkoły Podstawowej w Sobolowie przejdą krótki szlak biograficzny Stanisława Wyspiańskiego w gminie Zielonki, następnie przespacerują się Jurajskimi Dolinkami Podkrakowskimi od Doliny Będkowskiej do Bramy Bolechowickiej. W trakcie wyjazdu przewidziano poczęstunek turystyczny i niespodzianki :)   Projekt… Jura Krakowsko-Częstochowska PTTK Bochnia pttkbochnia@gmail.com