Lista zdobywców KBP

Lista zdobywców odznaki „Korona Polskich Beskidów”

Lp. Imię i nazwisko Nr legitymacji Miejscowość
 

2003

  
1 Janusz Koczur 1/2003 Brzesko
2 Anna Koczur 2/2003 Brzesko
3 Jacek Koczur 3/2003 Brzesko
4 Antoni Hadała 4/2003 Rzeszów
5 Marian Garus 5/2003 Kraków
6 Jan Suchecki 6/2003 Lubin
7 Adam Mendrek 7/2003 Bielsko-Biała
8 Marek Marchewka 8/2003 Bielsko-Biała
9 Fabian Kruk 9/2003 Bochnia
10 Elżbieta Bronowska 10/2003 Bochnia
11 Mateusz Marchewka 11/2003 Bielsko-Biała
12 Aneta Zagórska 12/2003 Lubin
13 Mirosław Jackiewicz 13/2003 Jastrzębie Zdrój
14 Jan Suchecki 14/2003 Lubin
15 Halina Grzbiela 15/2003 Bielsko-Biała
16 Zbigniew Grzbiela 16/2003 Bielsko-Biała
 

2004

  
17 Arkadiusz Sumara 1/2004 Bochnia
18 Jerzy Sumara 2/2004 Bochnia
 

2005

  
19 Jan Suchecki 1/2005 Lubin
20 Robert Rylewicz 2/2005 Lubin
21 Rafał Rokicki 3/2005 Częstochowa
 

2006

  
22 Aleksander Groński 1/2006 Nowy Sącz
23 Ryszard Musiał 2/2006 Kraków
24 Zbigniew Smajdor 3/2006 Nowy Sącz
25 Maria Hoffmann 4/2006 Bielsko-Biała
26 Henryk Hoffmann 5/2006 Bielsko-Biała
27 Paweł Hoffmann 6/2006 Bielsko-Biała
28 Marta Mol 7/2006 Bielsko-Biała
29 Jerzy Mol 8/2006 Bielsko-Biała
30 Stanisław Pałka 9/2006 Nowy Sącz
31 Kazimierz Lach 10/2006 Warszawa
32 Remigiusz Bednorz 11/2006 Imielin
33 Joanna Pindor 12/2006 Warszawa
34 Jerzy Gustowski 13/2006 Warszawa
35 Michał Pasek 14/2006 Pieszyce
36 Andrzej Pasek 15/2006 Pieszyce
37 Jan Ogonowski 16/2006 Lubawka
38 Lech Kaźmierczak 17/2006 Zielona Góra
39 Andrzej Berent 18/2006 Zielona Góra
40 Krystian Mazur 19/2006 Mysłowice
41 Krzysztof Kawczyński 20/2006 Warszawa
42 Antoni Węglarz 21/2006 Prudnik
43 Barbara Drożdżowicz 22/2006 Prudnik
 

2007

  
44 Bogdan Maciuszek 1/2007 Bochnia
45 Grażyna Maciuszek 2/2007 Bochnia
46 Adrianna Mirecka 3/2007 Nowy Sącz
47 Martyna Mirecka 4/2007 Nowy Sącz
48 Kazimierz Fyda 5/2007 Nowy Sącz
49 Andrzej Łuszczyk 6/2007 Kraków
50 Jolanta Biel 7/2007 Nowy Sącz
51 Agnieszka Pałach 8/2007 Nowy Sącz
52 Tadeusz Maciaś 9/2007 Nowy Sącz
53 Wojciech Niedbał 10/2007 Rzepin
54 Stanisław Jachym 11/2007 Sobolów
55 Wojciech Kwiecień 12/2007 Kędzierzyn-Koźle
56 Elżbieta Wcisłek 13/2007 Szczecin
57 Andrzej Wcisłek 14/2007 Szczecin
58 Jolanta Malik 15/2007 Wrocław
59 Marta Malik 16/2007 Wrocław
60 Waldemar Błaszczyk 17/2007 Wrocław
61 Andrzej Trybuła 18/2007 Wrocław
62 Iwona Kublik 19/2007 Wrocław
63 Marek Kublik 20/2007 Wrocław
64 Zbigniew Krzczyński 21/2007 Wrocław
65 Jolanta Krzczyńska 22/2007 Wrocław
66 Jacek Fedorowicz 23/2007 Oława
67 Dariusz Szymański 24/2007 Oława
68 Andrzej Piecuch 25/2007 Tarnowskie Góry
69 Władysław Wiatrak 26/2007 Dzierżoniów
70 Adolf Semperkiewicz 27/2007 Dzierżoniów
71 Mirosław Gontkowski 28/2007 Bielawa
72 Wiesław Pasek 29/2007 Warszawa
73 Andrzej Pasek 30/2007 Pieszyce
74 Mirosław Cichy 31/2007 Kalisz
 

2008

  
75 Mieczysław Ziental 1/2008 Błonie
76 Wiesława Kapitańska 2/2008 Gdańsk
77 Bogusław Stecki 3/2008 Miedzylesie
78 Roman Zapiór 4/2008 Bystrzyca Kłodzka
79 Janina Majewska 5/2008 Pruszków
80 Wanda Gajewicz 6/2008 Warszawa
81 Bogumiła Kowalska 7/2008 Gdańsk
82 Halina Pomykała 8/2008 Łódź
83 Longina Laskowska 9/2008 Gdańsk
84 Irena Bornowska 10/2008 Tczew
85 Felicja Paszek 11/2008 Tczew
86 Andrzej Sokołowski 12/2008 Białystok
87 Mieczysław Sala 13/2008 Jelenia Góra
88 Henryk Łyp 14/2008 Stronie Śląskie
89 Waldemar Zieliński 15/2008 Bystrzyca
90 Marian Stolarz 16/2008 Jasło
91 Stanisław Czerwiński 17/2008 Warszawa
92 Wanda Kowalska 18/2008 Warszawa
93 Monika Rogucka 19/2008 Łódź
94 Elżbieta Stolarz 20/2008 Jasło
95 Anna Paszkiewicz 21/2008 Świdwin
96 Roman Kot 22/2008 Szczecinek
97 Anna Podraza 23/2008 Tarnów
98 Tadeusz Podraza 24/2008 Tarnów
99 Sebastian Mosz 25/2008 Rybnik
100 Adam Rugała 26/2008 Bochnia
101 Marta Zagnańczyk 27/2008 Kraków
102 Henryk Kulczyk 28/2008 Wrocław
103 Jadwiga Dryglewska 29/2008 Wrocław
104 Marek Hromada 30/2008 Gliwice
105 Barbara Stańczewska 31/2008 Bochnia
 

2009

  
106 Janusz Patoła 1/2009 Bochnia
107 Dariusz Szyra 2/2009 Wodzisław Śląski
108 Romuald Szyra 3/2009 Bielsko-Biała
109 Agata Szyra 4/2009 Wodzisław Śląski
110 Wiktoria Kurasz 5/2009 Rybnik
111 Krzysztof Kurasz 6/2009 Rybnik
112 Arkadiusz Kurasz 7/2009 Rybnik
113 Iwona Kurasz 8/2009 Rybnik
114 Beata Gacek-Żarska 9/2009 Katowice
115 Gracjan Żarski 10/2009 Katowice
116 Irena Cicha 11/2009 Kalisz
117 Mirosław Cichy 12/2009 Kalisz
118 Waldemar Gojło 13/2009 Zdzieszowice
119 Krzysztof Truszczyński 14/2009 Iława
120 Dorota Okrzos 15/2009 Sułkowice
121 Jan Okrzos 16/2009 Sułkowice
122 Mariola Krajewska 17/2009 Prudnik
123 Marek Krajewski 18/2009 Prudnik
124 Sylwia Krajewska 19/2009 Prudnik
125 Andrzej Polak 20/2009 Prudnik
126 Wiesław Walendzik 21/2009 Kędzierzyn-Koźle
127 Bogumiła Walus 22/2009 Mikołów
128 Krzysztof Walus 23/2009 Mikołów
129 Paweł Walus 24/2009 Mikołów
130 Katarzyna Walus 25/2009 Mikołów
131 Kajetan Rzeziński 26/2009 Iława
132 Edmund Bargiel 27/2009 Skarżysko-Kamienna
133 Janusz Barszcz 28/2009 Radom
134 Daniel Jałowski 29/2009 Radom
135 Stanisław Mazurek 30/2009 Kielce
136 Małgorzata Lehmam 31/2009 Dąbrowa Górnicza
137 Mariusz Lehmam 32/2009 Dąbrowa Górnicza
138 Adam Mosz 33/2009 Rybnik
139 Andrzej Rygulski 34/2009 Łaziska Górne
140 Dorota Szlendak 35/2009 Świdnica
141 Piotr Pawlic 36/2009 Świdnica
 

2010

  
142 Robert Jaglarz 1/2010 Bochnia
143 Sebastian Łachęciński 2/2010 Łódź
144 Lilla Gruchot 3/2010 Łódź
145 Ryszard Bącal 4/2010 Żary
146 Piotr Skrzypiec 5/2010 Katowice
147 Jan Ogonowski 6/2010 Lubawka
148 Dawid Heliosz 7/2010 Wodzisław Śląski
149 Beata Heliosz 8/2010 Wodzisław Śląski
150 Krzysztof Aksamit 9/2010 Lubin
151 Zbigniew Borowiec 10/2010 Nowiny
152 Andrzej Szymaniuk 11/2010 Świdnica
153 Tadeusz Niedzielski 12/2010 Świdnica
154 Piotr Knap 13/2010 Łęknica
155 Jan Bieniasz 14/2010 Łęknica
156 Paweł Żmudziński 15/2010 Wrocław
157 Roman Domański 16/2010 Swarzędz
158 Patryk Madej 17/2010 Bochnia
159 Rafał Madej 18/2010 Bochnia
160 Mirosław Grzelak 19/2010 Łódź
161 Danuta Racińska 20/2010 Łódź
162 Katarzyna Bizoń 21/2010 Chocznia
163 Wiełsaw Cybulski 22/2010 Prudnik
164 Marta Cybulska 23/2010 Prudnik
165 Aleksandra Cybulska 24/2010 Prudnik
166 Ewa Nowakowska 25/2010 Raciążek
167 Rafał Malinowski 26/2010 Raciążek
168 Tomasz Jaworski 27/2010 Warszawa
169 Jan Jaworski 28/2010 Warszawa
170 Maria Jaworska 29/2010 Warszawa
171 Stanisław Jaworski 30/2010 Warszawa
172 Zofia Sacała 31/2010 Katowice
173 Andrzej Sacała 32/2010 Katowice
174 Michał Marczyk 33/2010 Domaniewice
175 Liliana Husak 34/2010 Prudnik
176 Bogusław Husak 35/2010 Prudnik
 

2011

  
177 Zygmunt Bernacki 1/2011 Zabrze
178 Marek Prostacki 2/2011 Kraków
179 Maciej Płaza 3/2011 Stalowa Wola
180 Anna Krajewska 4/2011 Kraków
181 Monika Bajek 5/2011 Stalowa Wola
182 Piotr Kawka 6/2011 Stalowa Wola
183 Krzysztof Mrozowski 7/2011 Gliwice
184 Roman Kapes 8/2011 Rybnik
185 Witold Kliza 9/2011 Chełm
186 Zofia Nycz 10/2011 Chełm
187 Marian Zając 11/2011 Wodzisław Śląski
188 Wojciech Klok 12/2011 Nowy Sącz
189 Anna Nieć 13/2011 Nowy Sącz
190 Marian Nieć 14/2011 Nowy Sącz
191 Władysław Dawiec 15/2011 Kłodzko
192 Tomasz Kołodziejski 16/2011 Warszawa
193 Rafał Knapik 17/2011 Częstochowa
194 Daria Werner 18/2011 Częstochowa
195 Anna Kostecka 19/2011 Bochnia
196 Stanisława Trzeciak 20/2011 Bochnia
197 Tomasz Puszczyński 21/2011 Konin
198 Tadeusz Fedoryka 22/2011 Kłodzko
199 Krzysztof Waszak 23/2011 Bydgoszcz
200 Tomasz Paterak 24/2011 Opole
201 Joanna Paterak 25/2011 Opole
202 Romuald Brzozowski 26/2011 Lublin
203 Jan Janus 27/2011 Wrocław
204 Łukasz Janus 28/2011 Wrocław
205 Anna Janus 29/2011 Wrocław
206 Katarzyna Janus 30/2011 Wrocław
207 Ewa Kaliszuk 31/2011 Lublin
208 Marek Kossakowski 32/2011 Warszawa
209 Dorota Kossakowska 33/2011 Warszawa
210 Rafał Gibała 34/2011 Bochnia
211 Tomasz Mordarski 35/2011 Bochnia
212 Wojciech Mączko 36/2011 Pogwizdów
213 Marta Mordarska 37/2011 Bochnia
214 Marcin Gibała 38/2011 Bochnia
215 Maria Gibała 39/2011 Bochnia
216 Nikodem Bandurowski 40/2011 Brzesko
217 Joanna Mordarska 41/2011 Bochnia
218 Julia Cierniak 42/2011 Bochnia
219 Mikołaj Cierniak 43/2011 Bochnia
220 Piotr Kardasz 44/2011 Kędzierzyn-Koźle
221 Artur Kardasz 45/2011 Kędzierzyn-Koźle
222 Michał Niemczyk 46/2011 Porąbka
223 Marek Kołkowski 47/2011 Orneta
224 Krzysztof Wysocki 48/2011 Orneta
225 Stanisław Gębski 49/2011 Gdańsk
226 Witold Krzysiek 50/2011 Bochnia
227 Lucyna Krzysiek 51/2011 Bochnia
228 Roman Sobera 52/2011 Łęknica
229 Iwona Przyślak-Knap 53/2011 Łęknica
230 Sławomir Chojnacki 54/2011 Żnin
231 Agata Szyra 55/2011 Wodzisław Śląski
232 Dariusz Szyra 56/2011 Wodzisław Śląski
233 Romuald Szyra 57/2011 Bielsko-Biała
234 Paweł Słupianek 58/2011 Katowice
235 Kazimierz Menżyk 59/2011 Radlin
236 Damian Grobelny 60/2011 Radlin
237 Magdalena Cedro-Czubaj 61/2011 Kraków
238 Grzegorz Czubaj 62/2011 Kraków
239 Wiesław Ludwinek 63/2011 Kielce
240 Jan Brzoza 64/2011 Kielce
 

2012

  
241 Jerzy Grzech 1/2012 Żary
242 Teresa Gruca 2/2012 Zabrze
243 Ryszard Gruca 3/2012 Zabrze
244 Miliczek Adam 4/2012 Katowice
245 Jarosław Tucki 5/2012 Tarnów
246 Adam Tucki 6/2012 Tarnów
247 Adrianna Kaczmarek 7/2012 Kalisz
248 Edyta Kaczmarek 8/2012 Kraków
249 Krzysztof Kaczmarek 9/2012 Kraków
250 Mirosław Depta 10/2012 Jastrzębie Zdrój
251 Jan Głowacki 11/2012 Złotoryja
252 Marek Maćkowiak 12/2012 Poznań
253 Jolanta Maćkowiak 13/2012 Poznań
254 Natalia Bałtruszewicz 14/2012 Szczecinek
255 Wojciech Bałtruszewicz 15/2012 Szczecinek
256 Julianna Kot 16/2012 Szczecinek
257 Artur Koszałka 17/2012 Nisko
258 Szymon Koszałka 18/2012 Nisko
259 Władysław Suława 19/2012 Mieroszów
260 Zofia Pryszczewska 20/2012 Jelenia Góra
261 Mirosław Surmacz 21/2012 Ruda Śląska
262 Norbert Owczarek 22/2012 Dąbrowa Górnicza
263 Halina Majer 23/2012 Kraków
264 Janusz Majer 24/2012 Kraków
265 Barbara Białas 25/2012 Wałbrzych
266 Lidia Kacak 26/2012 Boguszów
267 Ryszard Pijanowski 27/2012 Wałbrzych
268 Honorata Wawrzyńska 28/2012 Wałbrzych
269 Dariusz Wołowiec 29/2012 Bielsko-Biała
270 Karolina Wołowiec 30/2012 Bielsko-Biała
271 Mateusz Wołowiec 31/2012 Bielsko-Biała
272 Piotr Porwisz 32/2012 Katowice
273 Czesław Wodecki 33/2012 Wodzisław Śląski
274 Sławomir Woźniak 34/2012 Niestachów
275 Aleksander Pasternak 35/2012 Kielce
276 Bogusław Gojny 36/2012 Rydułdowy
277 Irena Ziętek 37/2012 Rydułdowy
278 Antoni Kubik 38/2012 Pszczyna
279 Jarosław Walczak 39/2012 Kozłów
280 Marzena Walczak 40/2012 Kozłów
281 Genowefa Lachowicz 41/2012 Dzierżoniów
282 Jan Lachowicz 42/2012 Dzierżoniów
283 Artur Lewandowskio 43/2012 Poznań
284 Tadeusz Majerczak 44/2012 Jastrzębie
 

2013

  
285 Krystian Goliński 1/2013 Jurków k/Czchowa
286 Jakub Augustyniak 2/2013 Wrocław
287 Dorota Augustyniak 3/2013 Wrocław
288 Antoni Jeleniewski 4/2013 Andrychów
289 Jan Kamiński 5/2013 Grudziądz
290 Dorota Szarek 6/2013 Mieszyn
291 Mieczysław Sikorski 7/2013 Żary
292 Tomasz Śliwiński 8/2013 Przemyśl
293 Irena Pukacz 9/2013 Ruda Śląska
294 Andrzej Pukacz 10/2013 Ruda Śląska
295 Danuta Ciepiela 11/2013 Kraków
296 Patryk Ciepiela 12/2013 Kraków
297 Jerzy Ciepiela 13/2013 Kraków
298 Tomasz Podleś 14/2013 Warszawa
299 Iwona Rosłoń 15/2013 Warszawa
300 Agata Stabla 16/2013 Radlin
301 Mariola Karczewska 17/2013 Głuszyca
302 Wojciech Karczewski 18/2013 Głuszyca
303 Andrzej Bigos 19/2013 Dzierżoniów
304 Maria Słowińska 20/2013 Dzierżoniów
305 Izabela Górczyńska 21/2013 Piława Górna
306 Maria Pazik 22/2013 Dzierżoniów
307 Urszula Bigos 23/2013 Dzierżoniów
308 Roman Urban 24/2013 Dzierżoniów
309 Michał Kondracki 25/2013 Tychy
310 Joanna Sanecka 26/2013 Tychy
311 Gabriela Prościak 27/2013 Sosnowiec
312 Mariusz Prościak 28/2013 Sosnowiec
313 Stanisław Mamlarczyk 29/2013 Wadowice
314 Dominika Uniwersał 30/2013 Wadowice
315 Maciej Szymański 31/2013 Wadowice
316 Ryszard Chmura 32/2013 Warszawa
317 Jerzy Siłuch 33/2013 Promna
318 Zbigniew Madeja 34/2013 Bulowice
319 Ewa Madeja 35/2013 Bulowice
320 Krzysztof Wąsowski 36/2013 Warszawa
321 Aleksandra Milewska 37/2013 Nowe Miasto Lubelskie
322 Karolina Olszowiec 38/2013 Piasek
323 Weronika Porębska 39/2013 Stryszów
324 Jacek Żarski 40/2013 Katowice
325 Mateusz Żarski 41/2013 Katowice
326 Gracjan Żarski 42/2013 Katowice
327 Przemysław Gryt 43/2013 Wodzisław Śląski
328 Lucjan Gryt 44/2013 Wodzisław Śląski
329 Robert Sokół 45/2013 Piwniczna-Zdrój
330 Agata Bochenek 46/2013 Stróże
331 Grażyna Orlik 47/2013 Wałbrzych
332 Tadeusz Orlik 48/2013 Wałbrzych
333 Andrzej Kuśnierz 49/2013 Racibórz
334 Aneta Marszolik 50/2013 Marulowice
335 Henryk Marszolik 51/2013 Marulowice
336 Rafał Telus 52/2013 Pszów
337 Rafał Bzowski 53/2013 Wadowice
338 Bernard Mitura 54/2013 Siedlce
339 Kryspin Mitura 55/2013 Siedlce
340 Lidia Mitura 56/2013 Siedlce
341 Ludwik Korta 57/2013 Bochnia
342 Mariola Korabowicz 58/2013 Pruszków
343 Józefa Zarzycka 59/2013 Krynica-Zdrój
344 Lilianna Piaseczna 60/2013 Kraków
345 Marcin Piaseczny 61/2013 Kraków
346 Wiesław Osiadły 62/2013 Rzeszów
347 Agnieszka Rusin 63/2013 Głogów Małopolski
348 Grzegorz Królak 64/2013 Biesy
349 Artur Pomykała 65/2013 Końskowola
350 Marek Szala 66/2013 Kraków
351 Dorota Szala 67/2013 Kraków
352 Elżbieta Szala 68/2013 Kraków
353 Grzegorz Podkul 69/2013 Pustyny
354 Krzysztof Wojewodzic 70/2013 Roczyny
355 Henryk Szmagaj 71/2013 Bielsko-Biała
 

2014

  
356 Michał Nalepa 1/2014 Myślenice
357 Marek Ślósarz 2/2014 Stróża
358 Sławomir Talaga 3/2014 Myślenice
359 Jan Nalepa 4/2014 Myślenice
360 Mirosław Bawolski 5/2014 Góra
361 Paweł Truś 6/2014 Nowy Wiśnicz
362 Tomasz Lukas 7/2014 Rzgów
363 Arkadiusz Węgiel 8/2014 Wałbrzych
364 Arkadiusz Łapka 9/2014 Wałbrzych
365 Arkadiusz Woźniak 10/2014 Mielec
366 Monika Kloch 11/2014 Mielec
367 Jolanta Majka 12/2014 Bielsko-Biała
368 Maciej Frankiewicz 13/2014 Ostrowiec Świętokrzyski
369 Ewa Wiercińska 14/2014 Kraków
370 Józef Muniak 15/2014 Kraków
371 Paweł Milewicz 16/2014 Końskie
372 Krzysztof Bochenek 17/2014 Ropczyce
373 Jacek Ramus 18/2014 Dobrzeń Wielki
374 Andrzej Maluch 19/2014 Rydułtowy
375 Grzegorz Ormaniec 20/2014 Rybarzowice
376 Grzegorz Dziemba 21/2014 Świętochłowice
377 Tomasz Kołodziejski 22/2014 Warszawa
378 Łukasz Walczak 23/2014 Lublin
379 Aleksandra Swędrak 24/2014 Szprotawa
380 Waldemar Błazków 25/2014 Szprotawa
381 Rafał Dybowski 26/2014 Szprotawa
382 Antoni Długosz 27/2014 Śliwnik
383 Piotr Ligaj 28/2014 Szprotawa
384 Hubert Nowak 29/2014 Szprotawa
385 Klaudia Roszak 30/2014 Szprotawa
386 Filip Paszkiewicz 31/2014 Szprotawa
387 Jakub Swędrak 32/2014 Szprotawa
388 Michał Kordosz 33/2014 Szprotawa
389 Marcel Paszkiewicz 34/2014 Szprotawa
390 Wiktoria Gucwa 35/2014 Szprotawa
391 Barbara Mosoń 36/2014 Bochnia
392 Joanna Tatuśko 37/2014 Lublin
393 Kajetan Suchecki 38/2014 Zabrze
394 Krystyna Hajos 39/2014 Kraków
395 Kazimierz Hajos 40/2014 Kraków
396 Mirosława Małek 41/2014 Radlin
397 Jacek Chyćko 42/2014 Wodzisław Śląski
398 Wiesław Pleciak 43/2014 Świętoszówka
399 Kamila Gawlińska 44/2014 Niepołomice
400 Zbigniew Gawliński 45/2014 Niepołomice
401 Małgorzata Gawlińska 46/2014 Niepołomice
402 Dawid Gawliński 47/2014 Niepołomice
403 Antoni Jaros 48/2014 Wieliczka
404 Jacek Kasprzycki 49/2014 Wieliczka
405 Dorota Kasprzycka 50/2014 Wieliczka
406 Joanna Kasprzycka 51/2014 Wieliczka
407 Teresa Kuc 52/2014 Wieliczka
408 Witold Kuc 53/2014 Wieliczka
409 Marta Kasprzycka 54/2014 Wieliczka
410 Małgorzata Paprocka 55/2014 Wieliczka
411 Dariusz Paprocki 56/2014 Wieliczka
412 Józef Sitko 57/2014 Łazany
413 Lesław Szewczyk 58/2014 Kraków
414 Maria Szewczyk 59/2014 Kraków
415 Andrzej Tracz 60/2014 Przebieczany
416 Dorota Węglarska 61/2014 Kraków
417 Zofia Bakalarz 62/2014 Wieliczka
418 Józefa Bieliczyńska 63/2014 Wieliczka
419 Zofia Kapusta 64/2014 Wieliczka
420 Kazimierz Krygier 65/2014 Grabówki
421 Zbigniew Pietrzyk 66/2014 Wieliczka
422 Bogusław Szylkiewicz 67/2014 Wieliczka
423 Bogdan Śmigielski 68/2014 Wieliczka
424 Dariusz Migacz 69/2014 Nowy Sącz
425 Krystian Mikołajek 70/2014 Brzeszcze
426 Aleksander Mikołajek 71/2014 Brzeszcze
427 Aleksandra Dzióbek 72/2014 Wieliczka
428 Antonina Dzióbek 73/2014 Wieliczka
429 Sylwia Dzióbek 74/2014 Wieliczka
430 Barbara Wieremej 75/2014 Kęty
431 Adrian Figura 76/2014 Bulowice
432 Grzegorz Wieremej 77/2014 Kęty
433 Michał Jańta 78/2014 Gliwice
434 Tomasz Skowron 79/2014 Mucharz
435 Alicja Wiącek 80/2014 Świebodzice
436 Andrzej Wiącek 81/2014 Świebodzice
437 Grzegorz Rzegocki 82/2014 Jawiszowice
438 Stanisław Iwaniszczuk 83/2014 Gogołowa
439 Dorota Trzmielewska 84/2014 Opole
440 Agnieszka Trzmielewska 85/2014 Opole
441 Bronisław Wrona 86/2014 Krzeszowice
442 Ewa Górawska 87/2014 Wrocław
 

2015

  
443 Magdalena Konturek 1/2015 Kraków
444 Mateusz Starna 2/2015 Jaworzna
445 Urszula Źródłowska 3/2015 Chorzów
446 Ryszard Hetman 4/2015 Milicz
447 Bożena Owczarek 5/2015 Jaworzno
448 Waldemar Ciszewski 6/2015 Kraków
449 Gerard Morawiec 7/2015 Gorzyczki
450 Łukasz Kornaś 8/2015 Jurków k/Czchowa
451 Piotr Duman 9/2015 Woźniki
452 Klaudia Duman 10/2015 Woźniki
453 Przemysław Gałuszka 11/2015 Topolice
454 Bogusława Gałuszka 12/2015 Pławnica
455 Julia Bawół 13/2015 Uście Solne
456 Julia Czajka 14/2015 Uście Solne
457 Kacper Kowalski 15/2015 Uście Solne
458 Kacper Czajka 16/2015 Uście Solne
459 Wiktoria Rydz 17/2015 Cerekiew
460 Amelia Morońska 18/2015 Uście Solne
461 Albert Urbaś 19/2015 Uście Solne
462 Paweł Groński 20/2015 Nowy Sącz
463 Aleksander Borkowski 21/2015 Jasło
464 Piotr Borkowski 22/2015 Jasło
465 Leszek Wojtowicz 23/2015 Drołtowice
466 Małgorzata Wojtowicz 24/2015 Drołtowice
467 Anna Cieślicka 25/2015 Zawadka
468 Arkadiusz Cholewa 26/2015 Chocznia
469 Jan Tokarz 27/2015 Wrocław
470 Magdalena Janiszewska 28/2015 Breń
471 Gabriel Czosnyka 29/2015 Tarnów
472 Wioletta Filipowicz 30/2015 Gliwice
473 Mikołaj Rzewuski 31/2015 Warszawa
474 Wiktoria Rzewuska 32/2015 Warszawa
475 Aneta Rzewuska 33/2015 Warszawa
476 Marek Rzewuski 34/2015 Warszawa
477 Krzysztof Bułka 35/2015 Porąbka
478 Radosław Wachnik 36/2015 Gorzów Wielkopolski
479 Przemysław Orszulak 37/2015 Ostrowy nad Okszą
480 Aleksandra Orszulak 38/2015 Ostrowy nad Okszą
481 Jolanta Skarbutowicz 39/2015 Wrocław
482 Piotr Skarbutowicz 40/2015 Wrocław
483 Jacek Piątek 41/2015 Piotrków Trybunalski
484 Jerzy Bułka 42/2015 Piotrków Trybunalski
485 Tadeusz Tuła 43/2015 Dobroszyce
486 Bogumiła Tuła 44/2015 Dobroszyce
487 Urszula Tuła 45/2015 Dobroszyce
488 Stanisław Tuła 46/2015 Dobroszyce
489 Andrzej Bielski 47/2015 Środa Śląska
 

2016

  
490 Ludwik Szymański 1/2016 Tarnobrzeg
491 Tomasz Michalski 2/2016 Legnica
492 Henryk Bielanowicz 3/2016 Przysieki
493 Grzegorz Dachowski 4/2016 Żory
494 Ewa Dachowska 5/2016 Żory
495 Ireneusz Kozieja 6/2016 Lublin
496 Sebastian Marczak 7/2016 Wola
497 Marcin Kopeć 8/2016 Błonie
498 Roman Urban 9/2016 Dzierżoniów
499 Sławomir Manikowski 10/2016 Kędzierzyn Koźle
500 Artur Michalczyk 11/2016 Bochnia
501 Marek Basamon 12/2016 Rzeszów
502 Dariusz Brzeźniak 13/2016 Gliwice
503 Jacek Podgórski 14/2016 Ząbki
504 Jolanta Szuberla 15/2016 Łąka
505 Krzysztof Orzech 16/2016 Głogów Małopolski
506 Danuta Czyż 17/2016 Wałbrzych
507 Dionizy Czyż 18/2016 Wałbrzych
508 Julia Maj 19/2016 Uście Solne
509 Gabriela Gajos 20/2016 Uście Solne
510 Bartłomiej Powroźnik 21/2016 Uście Solne
511 Anna Plebańczyk 22/2016 Uście Solne
512 Aleksandra Plebańczyk 23/2016 Uście Solne
513 Aleksandra Janik 24/2016 Cerekiew
514 Jan Niemdok 25/2016 Uście Solne
515 Julia Adamska 26/2016 Uście Solne
516 Marcelina Gadowska 27/2016 Uście Solne
517 Maja Adamska 28/2016 Uście Solne
518 Paweł Włodek 29/2016 Niepołomice
519 Eugenia Kiełkowska 30/2016 Bełchatów
520 Mirosław Kiełkowski 31/2016 Bełchatów
521 Krzysztof Krystyniak 32/2016 Świdnica
522 Danuta Kucharska 33/2016 Mysłowice
523 Jan Korta 34/2016 Bochnia
524 Maciej Jaśkowski 35/2016 Kraków
525 Elżbieta Jaśkowska 36/2016 Kraków
526 Krzysztof Kasprzyk 37/2016 Dobczyce
527 Magdalena Bednarz 38/2016 Bieruń
528 Mariusz Buczek 39/2016 Kłaj
529 Romualda Buczek 40/2016 Kłaj
530 Roman Majewicz 41/2016 Białe Błota
531 Jolanta Majewicz 42/2016 Białe Błota
532 Janusz Kusiak 43/2016 Sanok
533 Barbara Abratkiewicz 44/2016 Warszawa
534 Martyna Stypa 45/2016 Sandomierz
535 Piotr Koziara 46/2016 Wrocław
536 Roman Urban 47/2016 Dzierżoniów
537 Aleksander Mach 48/2016 Rzeszów
 

2017

  
538 Marcin Szczygielski 1/2017 Warszawa
539 Paweł Januchta 2/2017 Kielce
540 Katarzyna Klimek 3/2017 Górki Napękowskie
541 Piotr Majewski 4/2017 Frysztak
542 Rafał Węgrzyn 5/2017 Gruszowiec
543 Tadeusz Karpierz 6/2017 Mszana Górna
544 Magdalena Młynarz 7/2017 Jurków k/Czchowa
545 Paweł Młynarz 8/2017 Jurków k/Czchowa
546 Marek Jasek 9/2017 Życzyn
547 Sebastian Binkowicz 10/2017 Lubla
548 Sławomir Binkowicz 11/2017 Lubla
549 Renata Binkowicz 12/2017 Lubla
550 Jakub Binkowicz 13/2017 Lubla
551 Zbigniew Kijak 14/2017 Wrocław
552 Piotr Kijak 15/2017 Wrocław
553 Anna Kijak 16/2017 Wrocław
554 Beata Herman 17/2017 Chorzów
555 Marian Bombelek 18/2017 Międzychód
556 Daniel Midura 19/2017 Jasło
557 Jarosław Sobota 20/2017 Wrocław
558 Piotr Fejkiel 21/2017 Gorlice
559 Zbigniew Cyryl 22/2017 Świdnica
560 Wiesława Lewicka 23/2017 Słupsk
561 Katarzyna Lewicka 24/2017 Słupsk
562 Zbigniew Lewicki 25/2017 Słupsk
563 Szymon Kucharski 26/2017 Poznań
564 Marta Kucharska 27/2017 Poznań
565 Patrycja Ormaniec 28/2017 Rybarzowice
566 Mateusz Ormaniec 29/2017 Rybarzowice
567 Michał Kelm 30/2017 Nowy Sącz
568 Wiesław Biernacik 31/2017 Kraków
569 Jerzy Sumara 32/2017 Bochnia
570 Dominik Strupowski 33/2017 Myszków
571 Tomasz Lachowicz 34/2017 Dzierżoniów
572 Paweł Lachowicz 35/2017 Dzierżoniów
573 Bartłomiej Lachowicz 36/2017 Dzierżoniów
574 Michał Skrzypczak 37/2017 Gliwice
575 Lucjan Gryt 38/2017 Wodzisław Śląski
576 Teresa Szatoń 39/2017 Chałupki
577 Adam Szatoń 40/2017 Chałupki
578 Monika Śmiałowska 41/2017 Łódź
579 Rafał Siech 42/2017 Zgierz
580 Zbigniew Pietrzyk 43/2017 Leśnica
581 Zbigniew Pałysiewicz 44/2017 Rzeszów
 

2018

  
582 Marta Osmelak 1/2018 Szczecin
583 Leszek Osmelak 2/2018 Szczecin
584 Agnieszka Osmelak 3/2018 Szczecin
585 Michał Osmelak 4/2018 Szczecin
586 Bożena Kubik 5/2018 Rabka-Zdrój
587 Zofia Szymańska 6/2018 Żurawiczki
588 Adam Szymański 7/2018 Żurawiczki
589 Łukasz Kornatka 8/2018 Knurów
590 Krzysztof Miziołek 9/2018 Młoszowa
591 Piotr Battke 10/2018 Warszawa
592 Elżbieta Basista 11/2018 Giżycko
593 Łukasz Osica 12/2018 Świętochłowice
594 Jolanta Trombik 13/2018 Cieszyn
595 Janusz Majka 14/2018 Czaniec
596 Bożena Truszkowska 15/2018 Międzybrodzie Bialskie
597 Rafał Tomecki 16/2018 Warszawa
598 Daniel Fintzel 17/2018 Mieroszów
599 Mateusz Bochenek 18/2018 Mieroszów
600 Piotr Tereszkiewicz 19/2018 Nowa Ruda
601 Bartosz Mol 20/2018 Tychy
602 Mieczysław Dźwigaj 21/2018 Bochnia
603 Stanisław Pietrusiński 22/2018 Koziegłowy
604 Anna Bukowska-Bogacz 23/2018 Kamyk
605 Stanisław Jachym 24/2018 Sobolów
606 Andrzej Pochopień 25/2018 Stryszawa
607 Bożena Nowowiejska 26/2018 Sosnowiec
608 Janusz Nowowiejski 27/2018 Sosnowiec
609 Agnieszka Michałowska 28/2018 Bochnia
610 Tomasz Michałowski 29/2018 Bochnia
611 Zbigniew Michałowski 30/2018 Bochnia
612 Maria Michałowska 31/2018 Bochnia
613 Marcin Kałużyński 32/2018 Jastrzębie Zdrój
614 Krystian Wójcik 33/2018 Bochnia
615 Wiesław Fąfara 34/2018 Kędzierzyn-Koźle
616 Dorota Markiewicz 35/2018 Bielsko-Biała
617 Romuald Szyra 36/2018 Bielsko-Biała
618 Dariusz Szyra 37/2018 Wodzisław Śląski
619 Jakub Rojek 38/2018 Gorlice
620 Artur Kozubek 39/2018 Wrocław
621 Elżbieta Kozubek 40/2018 Wrocław
622 Ryszard Radke 41/2018 Szczecin
623 Antoni Pytlik 42/2018 Racibórz
624 Kacper Pytlik 43/2018 Racibórz
625 Małgorzata Jarosz 44/2018 Kasina Mała
626 Bogusław Pawlak 45/2018 Jarosław
627 Bogusława Pawlak 46/2018 Jarosław
628 Łukasz Budziak 47/2018 Jasło
629 Anna Jarek 48/2018 Warszawa
630 Andrzej Jarek 49/2018 Nowy Sącz
631 Piotr Morawski 50/2018 Otwock
632 Krzysztof Morawski 51/2018 Otwock
633 Sebastian Henryk Szneider 52/2018 Gliwice
634 Wojciech Kwiecień 53/2018 Kędzierzyn-Koźle
635 Krystian Goliński 54/2018 Jurków
636 Krzysztof Orpel 55/2018 Opole
637 Rafał Nowak 56/2018 Harbutowice
 

2019

  
638 Henryk Żak 1/2019 Krzysztoforzyce
639 Elżbieta Żak 2/2019 Krzysztoforzyce
640 Krystyna Antosik 3/2019 Warszawa
641 Andrzej Nowak 4/2019 Bytom
642 Małgorzata Murzyn 5/2019 Mstów
643 Mariusz Murzyn 6/2019 Mstów
644 Jadwiga Czubaszek 7/2019 Lubin
645 Tomasz Słomczyński 8/2019 Tymbark
646 Małgorzata Habas 9/2019 Lipinki
647 Mariusz Habas 10/2019 Lipinki
648 Marek Słomczyński 11/2019 Nowy Sącz
649 Cecylia Drużbańska 12/2019 Jarnołtówek
650 Jerzy Prościak 13/2019 Konradów
651 Małgorzata Prościak 14/2019 Konradów
652 Krystian Wodecki 15/2019 Kielce
653 Mariusz Pietrzak 16/2019 Piastów
654 Waldemar Jaworski 17/2019 Sosnowiec
655 Krystyna Leżanka 18/2019 Bochnia
656 Paweł Paluch 19/2019 Łapczyca
657 Renata Paluch 20/2019 Bochnia
658 Patryk Paduch 21/2019 Bochnia
659 Marta Pałasz 22/2019 Jaworzno
660 Stanisław Kutyba 23/2019 Rzezawa
661 Marta Kołodziej 24/2019 Lubsko
662 Monika Kołodziej 25/2019 Lubsko
663 Dagmara Kołodziej 26/2019 Lubsko
664 Wojciech Klich 27/2019 Jasło
665 Adam Reszewicz 28/2019 Legnica
666 Łukasz Niemiec 29/2019 Pszczyna
667 Andżelika Sandecka 30/2019 Opole
668 Dariusz Sandecki 31/2019 Opole
669 Wojciech Pasek 32/2019 Końskie
670 Anna Męcina 33/2019 Końskie
671 Anna Dębowska 34/2019 Końskie
672 Mirosław Gryglicki 35/2019 Końskie
673 Stanisław Cybura 36/2019 Bystrzyca Kłodzka
674 Anna Wiktor 37/2019 Andrychów
675 Michał Wiktor 38/2019 Andrychów
676 Marian Kowalik 39/2019 Kraków
677 Piotr Łeśko 40/2019 Kędzierzyn-Koźle
678 Katarzyna Wszelaki 41/2019 Barcin
679 Marek Sierakiewicz 42/2019 Grudynia
680 Wioletta Ziobrowska 43/2019 Świdnica
681 Jerzy Sumara 44/2019 Bochnia
682 Agnieszka Woźniak 45/2019 Wrocław
683 Sandra Matyszczyk 46/2019 Świdnica
684 Ewa Matyszczyk (Brońska) 47/2019 Świdnica
685 Konrad Jaskuła 48/2019 Świdnica
686 Amelia Jaskuła 49/2019 Świdnica
687 Joanna Jaskuła 50/2019 Świdnica
688 Jarosław Sobota 51/2019 Wrocław
689 Stanisław Kutyba 52/2019 Rzezawa
690 Karolina Gnyś - Fituch 53/2019 Kozienice
691 Krzysztof Fituch 54/2019 Kozienice
692 Wiktoria Fituch 55/2019 Kozienice
693 Andrzej Pożoga 56/2019 Kielce
694 Bogusława Pożoga 57/2019 Kielce
695 Kinga Kurczek 58/2019 Zabierzów
696 Karolina Gajos 59/2019 Czeladź
697 Olga Kosmala 60/2019 Warszawa
698 Szymon Kosmala 61/2019 Warszawa
699 Bożena Nieckarz 62/2019 Wieliczka
700 Michał Nieckarz 63/2019 Wieliczka
701 Beata Łaciak 64/2019 Bielsko-Biała
702 Krzysztof Nieckarz 65/2019 Wieliczka
703 Emilia Łaciak 66/2019 Bielsko-Biała
704 Karolina Koper 67/2019 Wrocław
705 Grzegorz Wójtowicz 68/2019 Wrocław
706 Dariusz Nabiałkowski 69/2019 Wrocław
707 Joanna Półgrabska 70/2019 Drawsko Pomorskie
708 Andrzej Półgrabski 71/2019 Drawsko Pomorskie
709 Krystian Goliński 72/2019 Czchów
710 Krzysztof Grygiewicz 73/2019 Jaworze
711 Jan Duś 74/2019 Bochnia
712 Jan Liber 75/2019 Podgrodzie
 

2020

  
713 Andrzej Świeca 1/2020 Tarnów
714 Janusz Sadkiewicz 2/2020 Świdnica
715 Andrzej Szczerbowski 3/2020 Ustroń
716 Grzegorz Ćwiek 4/2020 Siechnice
717 Sabina Ćwiek 5/2020 Siechnice
718 Elżbieta Kapias 6/2020 Goczałkowice
719 Andrzej Cybura 7/2020 Bochnia
720 Tomasz Zegarek 8/2020 Zawiercie
721 Bogusław Trojan 9/2020 Kłodzko
722 Adrian Trojan 10/2020 Kłodzko
723 Barbara Łapska 11/2020 Szczawno-Zdrój
724 Joanna Jędrzejczyk 12/2020 Wałbrzych
725 Robert Jędrzejczyk 13/2020 Wałbrzych
726 Marta Nosal 14/2020 Nowy Sącz
727 Tomasz Prorok 15/2020 Kędzierzyn - Koźle
728 Joanna Prorok 16/2020 Kędzierzyn - Koźle
729 Halina Nowak 17/2020 Pieszyce
730 Tadeusz Nowak 18/2020 Pieszyce
731 Kazimierz Janota 19/2020 Jastrzębie Zdrój
732 Marta Sobierajska 20/2020 Gostyń
733 Tomasz Sobierajski 21/2020 Gostyń
734 Monika Błaszczyk 22/2020 Bytom
735 Elżbieta Błaszczyk 23/2020 Bytom
736 Adam Błaszczyk 24/2020 Bytom
737 Paweł Gogłuski 25/2020 Warszawa
738 Tomasz Zawadzki 26/2020 Kłodzko
739 Agata Zawadzka 27/2020 Kłodzko
740 Elżbieta Mierzwińska 28/2020 Jelenia Góra
741 Lech Mierzwiński 29/2020 Jelenia Góra
742 Karol Kociński 30/2020 Gniewko
743 Wioletta Signerska 31/2020 Grudziądz
744 Tymoteusz Cyran 32/2020 Rzeszów
745 Remigiusz Cyran 33/2020 Rzeszów
746 Mariusz Cyran 34/2020 Rzeszów
747 Barbara Cryan 35/2020 Rzeszów
748 Marcin Skowron 36/2020 Mucharz
749 Bartosz Golis 37/2020 Łódź
750 Wojciech Golis 38/2020 Łódź
751 Katarzyna Wiśniewska 39/2020 Świebodzice
752 Andrzej Berkowski 40/2020 Świebodzice
753 Helena Pytel 41/2020 Jadowniki
754 Małgorzata Przybyło 42/2020 Biadoliny
755 Daniel Jędrzejewski 43/2020 Nowa Wieś Rzeczna
756 Zbigniew Baran 44/2020 Żary
757 Joanna Weber 45/2020 Żary
758 Sebastian Uranek 46/2020 Łaziska Górne
759 Elżbieta Uranek 47/2020 Łaziska Górne
760 Archil Urida 48/2020 Wrocław
761 Zygmunt Brodniewicz 49/2020 Skarżysko Kamienna
762 Stanisław Schneider 50/2020 Lubliniec
763 Przemysław Gryt 51/2020 Wodzisław Śl.
764 Sebastian Tarazewicz 52/2020 Kostrzyń n/Odrą
765 Aneta Tarazewicz 53/2020 Kostrzyń n/Odrą
766 Mariusz Tarazewicz 54/2020 Kostrzyń n/Odrą
767 Anita Tarazewicz 55/2020 Kostrzyń n/Odrą
768 Stanisław Kutyba 56/2020 Rzezawa
769 Mariola Karwot 57/2020 Żory
770 Wojciech Matuszkiewicz 58/2020 Trzebinia
771 Piotr Jedroszkowiak 59/2020 Poznań
772 Wojciech Olearczyk 60/2020 Kłaj
773 Jerzy Nyk 61/2020 Tarnowskie Góry
774 Grzegorz Kotacz 62/2020 Mielec
775 Tomasz Kowalik 63/2020 Trzebinia
776 Andrzej Laskowski 64/2020 Łódź
777 Magdalena Kardas-Laskowska 65/2020 Łódź
778 Sylwia Zastrzeżyńska 66/2020 Jaworzno
779 Dariusz Zastrzeżyński 67/2020 Jaworzno
780 Andrzej Zawacki 68/2020 Wołomin
781 Andrzej Wala 69/2020 Wodzisław Śl.
782 Aleksandra Kruk 70/2020 Bochnia
783 Andrzej Karpała 71/2020 Katowice
784 Aleksandra Tomecka 72/2020 Warszawa
785 Rafał Szewczyk 73/2020 Bolków
786 Ilona Tradacka 74/2020 Wałbrzych
787 Andrzej Kulczycki 75/2020 Polkowice
788 Patryk Łukasik 76/2020 Jasło
789 Krzysztof Kowalski 77/2020 Warszawa
790 Michał Szczepański 78/2020 Warszawa
791 Werronika Szczepańska 79/2020 Warszawa
792 Ryszard Siennicki 80/2020 Warszawa
793 Mateusz Tokarz 81/2021 Piastów
794 Renata Sobierajska 82/2020 Racibórz
795 Przemek Sobierajski 83/2020 Racibórz
796 Michał Kurek 84/2020 Paniówki
797 Maciej Piotrowicz 85/2020 Przemyśl
798 Jerzy Milewski 86/2020 Kraków
799 Mariola Gąsior 87/2020 Gorlice
800 Zdzisław Halibożek 88/2020 Gorlice
801 Kinga Hruszowiec 89/2020 Świdnica
802 Agata Hruszowiec 90/2020 Świdnica
803 Andrzej Hruszowiec 91/2020 Świdnica
 

2021

  
804 Roman Trojanowicz 1/2021 Gorlice
805 Małgorzata Paul 2/2021 Śrem
806 Alicja Śniadecka 3/2021 Wrocław
807 Marek Kucharski 4/2021 Warszawa
808 Marlena Janaszek 5/2021 Żarów
809 Piotr Janaszek 6/2021 Żarów
810 Szymon Janaszek 7/2021 Żarów
811 Martyna Janaszek 8/2021 Żarów
812 Piotr Grygiel 9/2021 Czechońce
813 Agata Banaszkiewicz 10/2021 Poznań
814 Jakub Banaszkiewicz 11/2021 Poznań
815 Karolina Dołba 12/2021 Sławków
816 Weronika Dołba 13/2021 Sławków
817 Monika Hajduk-Dołba 14/2021 Sławków
818 Marcin Dołba 15/2021 Sławków
819 Katarzyna Jadach 16/2021 Świdnica
820 Piotr Maślany 17/2021 Bochnia
821 Artur Jasion 18/2021 Zielona Góra
822 Dorota Zając 19/2021 Racibórz
823 Jarosław Zając 20/2021 Racibórz
824 Marek Długołęcki 21/2021 Nowy Targ
825 Monika Buraczyńska 22/2021 Smolec
826 Marcin Buraczyński 23/2021 Wrocław
827 Justyna Pietrasik 24/2021 Legnica
828 Tomasz Deputa 25/2021 Warszawa
829 Antoni Kubik 26/2021 Pszczyna
830 Tomasz Janusz 29/2021 Drwinia
831 Aldona Rompel 30/2021 Sieraków
832 Sebastian Rompel 31/2021 Sieraków
833 Leszek Jureczko 32/2021 Tychy
834 Marek Wójtowicz 33/2021 Jaworzno
835 Wojciech Forwalczyk 34/2021 Katowice
836 Janusz Piątkowski 35/2021 Bielsko-Biała
837 Marek Czyżyk 36/2021 Golasowice
838 Renata Zięba 37/2021 Cieszyn
839 Krzysztof Korytowski 38/2021 Nowy Tomyśl
840 Eugeniusz Węglowski 39/2021 Sokołów Młp
841 Stanisława Węglowska 40/2021 Sokołów Młp
842 Barbara Fedan 41/2021 Lublin
843 Zbigniew Bilo 42/2021 Przemyśl
844 Krzysztof Szumielewicz 43/2021 Suchedniów
845 Janusz Trochim 44/2021 Żory
846 Łukasz Gierlasiński 45/2021 Bielsko-Biała
847 Wiktor Cyran 46/2021 Trzebinia
848 Tadeusz Drwiła 47/2021 Zbylitowska Góra
849 Sebastian Mucha 48/2021 Dąbrowa Górnicza
850 Jerzy Wójtów 49/2021 Świebodzice
851 Jerzy Sumara 50/2021 Bochnia
852 Szymon Dziemba 51/2021 Chorzów
853 Tomasz Surowiec 52/2021 Krosno
854 Maciej Dobkiewicz 53/2021 Kraków
855 Karolina Grońska 54/2021 Las
856 Kacper Kubin 55/2021 Kraków
857 Grzegorz Kubin 56/2021 Kraków
858 Karol Kubin 57/2021 Kraków
859 Barbara Kubin 58/2021 Kraków

Korona Polskich Beskidów

Odznaka KBP