Wieże widokowe Beskidu Małego + etnopark

wędrówkę po Beskidzie Małym

Wyjazd:  Godz. 7:00 – z Brzeska parking przy Intermarche

godz. 7:15 – z Bochni parking koło kościółka szkolnego

Przy zapisie proszę podać miejsce wsiadania.

Przejście piesze: Kocierz Rychwałdzki – Ścieszków Groń 775m  (wieża widokowa do odznaki Góry i wieże) z panoramą na Babią Górę – Zamczysko skały wspinaczkowe - Czarne Działy jaskinie -Gibasówka schronisko – Anula – Łamana Skała 929mSchronisko pod Potrójną Zbójeckie okno – Kocierka - lub Potrójna (Czarny Groń) 883m – przeł. Skaliste – Kocierka

powrót około godz. 19: 30

Członkowie PTTK  –  60 zł

Pozostali –  65 zł

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

Zapisy w biurze Oddziału

z równoczesną wpłatą kosztów wycieczki

Ilość miejsc ograniczona!

Regulamin:

• Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
  • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
  • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
  • Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
  • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
  • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
  • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
  • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
  • Ubiór odpowiedni do pory roku i warunków pogodowych, warto zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą oraz dużo dobrego humoru
  • Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
  • Uprzejmie informujemy uczestników wycieczek organizowanych przez Oddział PTTK w Bochni; że po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 2 dni w przeciwnym razie osoba ta zostanie skreślona z listy wycieczki.

Zapisy oraz dodatkowe informacje
w biurze Oddziału PTTK
tel. 14 612 27 62, 793 853 569 e–mail:
pttkbochnia@interia.pl

Zapraszamy

Dodaj do kalendarza 2021-06-13 07:00:00 2021-06-13 19:30:00 Europe/Warsaw Wieże widokowe Beskidu Małego + etnopark Zapraszamy 13 czerwca na  wędr ówkę po Beskidzie Małym                 Wyjazd:  Godz. 7:00 – z Brzeska parking przy Intermarche                            godz. 7:15 – z Bochni parking koło kościółka szkolnego Przy zapisie proszę podać miejsce wsiadania.                             Przejście piesze: Kocierz Rychwałdzki – Ścieszk ów Groń 775m  ( wieża widokowa do odznaki Góry i wieże ) z panoramą na Babią Górę – Zamczysko skały wspinaczkowe - Czarne Działy jaskinie -Gibasówka schronisko – Anula –… Beskid Mały PTTK Bochnia pttkbochnia@gmail.com