Rajd Zimowy

dla sympatyków –  260zł

Zapewniamy:
- nocleg z pościelą, obiadokolację i śniadanie w Piwnicznej Zdroju;
- przewóz uczestników rajdu autokarem;

- opiekę przewodnika
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł/os.

Program Rajdu Zimowego

Sobota, 06.03.2021 r.

Wyjazd:  godz. 6:50 – Brzesko pod Inter Marche

Godz. 7:15 – z Bochni parking koło kościółka szkolnego

Przejście na trasie: Żegiestów( Rusinówka) – Pod Pustą Wielką – Pusta Wielka(1061 m.n.p.m) – Wyżnie Młaki – Bacówka PTTK nad Wierchomlą – Wierchomla Mała

Zakwaterowanie, obiadokolacja

Czas przejścia: 4:30 h

Długość: 13,4 km

Przewyższenie: 673 m

Punkty GOT: 20 pkt

Niedziela, 07.03.2021 r.

Śniadanie

Przejście na trasie: Łomnica Zdrój ( Zagrody) – Schronisko PTTK Hala Łabowska – Łabowska Hala – Łomnica Zdrój

Czas przejścia: 5 h

Długość: 13,7 km

Przewyższenie: 746 m

Punkty GOT: 18 pkt

Powrót do Bochni ok. 19:00.

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

Zapisy w biurze Oddziału do 2 marca br.

z równoczesną wpłatą kosztów wycieczki

Ilość miejsc ograniczona!

• Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
  • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
  • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
  • Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
  • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
  • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
  • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
  • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
  • Ubiór odpowiedni do pory roku i warunków pogodowych, warto zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą oraz dużo dobrego humoru J
  • Uprzejmie informujemy uczestników wycieczek organizowanych przez Oddział PTTK w Bochni; że po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 2 dni w przeciwnym razie osoba ta zostanie skreślona z listy wycieczki.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany tras wędrówek

w zależności od warunków atmosferycznych!

Zapisy, inne informacje w biurze Oddziału PTTK
ul. Bernardyńska 10  32 –700 Bochnia
tel.14/ 612 27 62, e–mail: pttkbochnia@interia.pl

Zapraszamy!