Rajd Jesienny Oddziału

wędrówka po szlakach Beskidu Sądeckiego;

konkursy, wybór Królowej (Króla) Grzybobrania,

ognisko, wspólne śpiewanie, zabawy,

opieka przewodników na trasach.

TRASY

Trasy krótsze – czas przejścia ok. 4 godz.

1 dzień: Kosarzyska - Chata Magóry - Eliaszówka - Sucha Dolina - szlak gminny, potem zielony (11 km, 17 - GOT)

2 dzień: Wierchomla Wielka Wodospad - Hala łabowska (wzdłuż potoku Wierchomlanka) - Łomnica - szlak żółty, niebieski (10km, 15 - GOT)

Trasy dłuższe – czas przejścia ok. 6 godz.

1 dzień: Rytro - Perć Sosnowskiego - ZŁomisty Wierch - Radziejowa - Wielki Rogacz - Sucha Dolina - ścieżka nieoznaczona, szlak czerwony, niebieski, czerwony (16,5 km, 26 - GOT)

2 dzień: Rytro Zamek - Schronisko Cyrla - Hala Pisana - Hala Łabowska - Łomnica - szlak czerwony, niebieski (16 km, 25 - GOT)

Sobota, 2 października

07:30 – wyjazd z parkingu przy kościółku szkolnym;

10:00 – wyruszamy na trasy;

17:00 – obiadokolacja;

19:00 – ognisko – śpiewanki, zapraszamy do wspólnej zabawy.

Niedziela, 3 października

07:00 – msza;

08:30 – śniadanie;

09:15 – wyruszamy na trasy;

17:00 – zakończenie Rajdu:

wybór Królowej (Króla) Grzybobrania - oceniane będą tylko grzyby jadalne;

wręczenie nagród;

19:00 – planowany powrót do Bochni.

KOSZT UCZESTNICTWA W RAJDZIE:

Dzieci  –  240 zł

Członkowie PTTK (opłacone składki na 2021 rok) – 250 zł

Sympatycy– 260 zł

• - opiekę przewodnika;
  • - przejazd autokarem;
  • - nocleg z pościelą w miejscowości Piwniczna Zdrój;
  • - obiadokolację i śniadanie;
  • - ognisko;
  • - nagrody dla biorących udział w konkursach.

Zapisy w biurze Oddziału do 27 września br.

z równoczesną wpłatą wpisowego w kwocie 100 zł/os.,

pozostałą kwotę należy uiścić do 27.09.2021 r.

Ilość miejsc ograniczona!

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

Regulamin:

• Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
  • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
  • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
  • Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
  • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
  • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
  • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
  • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
  • Ubiór odpowiedni do pory roku i warunków pogodowych, warto zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą oraz dużo dobrego humoru

ul. Bernardyńska 10, 32 –700 Bochnia
tel.14 612 27 62,   e–mail: pttkbochnia@interia.pl

Zapraszamy!