Poznajemy Pogórza - Pogórze Ciężkowickie

Poznajemy Pogórza - Pogórze Ciężkowickie

Poznajemy Pogórza - Pogórze Ciężkowickie

brak kategorii

2021-02-20 08:00 - 17:00

Miejsce: Pogórze Ciężkowickie

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze

Oddział w Bochni

zaprasza na wyjazd

Poznajemy Pogórza - Pogórze Ciężkowickie

20.02.2021sobota


 

 

            Wyjazd:  godz. 8:00 – z Bochni parking koło kościółka szkolnego

                           Godz. 8:20 – z Brzeska parking przy Intermarche

 

Przejście piesze: Klasztor Redemptorystów w Lubaszowej - Lubaszowa (Polana Morgi) – Brzanka - Wielka Góra (nad Ryglicami)

powrót około godz. 17: 00

Długość trasy: 8 km
Najwyższy punkt: 534 m n.p.m.
Suma podejść: 276 m

Koszt uczestnictwa:

Członkowie PTTK  –  60 zł

Sympatycy –  65 zł

 

Można u nas płacić BONEM TURYSTYCZNYM

 

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

  

Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Zapisy w biurze Oddziału do 17.02

z równoczesną wpłatą kosztów wycieczki

 

Ilość miejsc ograniczona!

 

Regulamin:

 • Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
 • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
 • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
 • Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
 • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
 • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
 • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
 • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
 • Ubiór odpowiedni do pory roku i warunków pogodowych, warto zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą oraz dużo dobrego humoru
 • Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
 • Uprzejmie informujemy uczestników wycieczek organizowanych przez Oddział PTTK w Bochni; że po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 2 dni w przeciwnym razie osoba ta zostanie skreślona z listy wycieczki.

 

Zapisy oraz dodatkowe informacje
w biurze Oddziału PTTK
tel. 14 612 27 62, 793 853 569 e–mail: 
pttkbochnia@interia.pl

Zapraszamy!

 

Dodaj do kalendarza 2021-02-20 08:00:00 2021-02-20 17:00:00 Europe/Warsaw Poznajemy Pogórza - Pogórze Ciężkowickie Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział w Bochni zaprasza na wyjazd Poznajemy Pogórza - Pogórze Ciężkowickie 20.02.2021sobota                 Wyjazd:  godz. 8:00 – z Bochni parking koło kościółka szkolnego                            Godz. 8:20 – z Brzeska parking przy Intermarche   Przejście piesze: Klasztor Redemptorystów w Lubaszowej - Lubaszowa (Polana Morgi) – Brzanka - Wielka Góra (nad Ryglicami) powrót około godz. 17: 00 Długość trasy: 8 km Najwyższy punkt: 534 m n.p.m. Suma podejść: 276 m… Pogórze Ciężkowickie PTTK Bochnia pttkbochnia@gmail.com