Malinowy Beskid Śląski

Malinowy Beskid Śląski

Malinowy Beskid Śląski

brak kategorii

2021-02-02 07:00 - 18:00

Miejsce: Beskid Śląski

Malinowy Beskid

14.02.2021niedziela

 

            Wyjazd:  godz. 6:45 – Brzesko pod Intermarsche

                           Godz. 7:00 – z Bochni parking koło kościółka szkolnego

                 

Przejście piesze: Przeł. Salmopolska – Malinów – Malinowska Skała (oraz jaskinia Malinowska– jest udostępniona i ciekawa) szl. czerw., na Małe Skrzyczne – Skrzyczne (szl. zielony) – Szczyrk (szl. nieb.)

 

Suma różnic podejść: ~  400m;

Czas przejścia: 4/5 h

 

* powrót do Bochni w godzinach wieczornych.

Koszt uczestnictwa:

Członkowie PTTK  –  70 zł

Sympatycy –  75 zł

Koszty dodatkowe:                                                                           

- Przejazd koleją linową - 17zł

Można u nas płacić BONEM TURYSTYCZNYM

 

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

  

Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Regulamin:

 • Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
 • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
 • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
 • Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
 • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
 • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
 • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
 • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
 • Ubiór odpowiedni do pory roku i warunków pogodowych, warto zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą oraz dużo dobrego humoru
 • Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
 • Uprzejmie informujemy uczestników wycieczek organizowanych przez Oddział PTTK w Bochni; że po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 2 dni w przeciwnym razie osoba ta zostanie skreślona z listy wycieczki.

 

Zapisy oraz dodatkowe informacje
w biurze Oddziału PTTK
tel. 14 612 27 62, 793 853 569 e–mail: 
pttkbochnia@interia.pl

 

Dodaj do kalendarza 2021-02-02 07:00:00 2021-02-02 18:00:00 Europe/Warsaw Malinowy Beskid Śląski Malinowy Beskid 14.02.2021niedziela               Wyjazd:  godz. 6:45 – Brzesko pod Intermarsche                            Godz. 7:00 – z Bochni p arking koło kościółka szkolnego                   Przejście piesze: Przeł. Salmopolska – Malinów – Malinowska Skała (oraz jaskinia Malinowska– jest udostępniona i ciekawa) szl. czerw., na Małe Skrzyczne – Skrzyczne (szl. zielony) – Szczyrk (szl. nieb.)   Suma różnic podejść : ~  400m; Czas przejścia: 4/5 h   * powrót do Bochni w godzinach wieczornych. Koszt… Beskid Śląski PTTK Bochnia pttkbochnia@gmail.com