Rodzinny kulig

2021-02-04

PTTK Oddział w Bochni

zaprasza na

kulig, czyli zimowe szaleństwo na saniach

w Chochołowie

13.02.2021 r.

Program:

09:30 – wyjazd z parkingu Park Uzbornia obok kawiarni „Małej Czarnej”;

13:00 – 16:00 – kulig saniami w Chochołowie;

18:00 – powrót do Bochni.

Koszt wyjazdu: Członkowie PTTK – 130 zł

Sympatycy – 140 zł

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

Zapisy do dnia 11.02.2021 r. z równoczesną wpłatą kosztów wyjazdu.

• Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
  • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
  • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
  • Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
  • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
  • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
  • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
  • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
  • Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie
  • Uprzejmie informujemy uczestników wycieczek organizowanych przez Oddział PTTK w Bochni; że po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 2 dni w przeciwnym razie osoba ta zostanie skreślona z listy wycieczki.

Zapisy, inne informacje w biurze Oddziału PTTK
ul. Bernardyńska 10, 32 –700 Bochnia