Poznajemy Pogórza Jamna...

brak kategorii

PTTK Bochnia

2021-01-08

Poznajemy Pogórza Jamna i Bukowiec - miejsca niezwykłe: Ostańce "Wieprzek" i "Diable Skały" Śladami Armii Krajowej i współczesne atrakcje

17.01.2021 niedziela

Wyjazd:  godz. 9:00 – z Bochni parking koło kościółka szkolnego

Godz. 9:15 – z Brzeska parking przy Intermarche

Przejście piesze: Parking pod Jamną – Bukowiec rezerwat "Diable Skały" – Siekierczyna "Skała Wieprzek" – Jamna

powrót około godz. 17: 00

Długość trasy: 14 km Czas przejścia: 4:30 h Suma podejść: 479 m Punkty GOT: 15

Koszt uczestnictwa:

Członkowie PTTK  –  50 zł

Pozostali –  55 zł

możliwość zapłaty Bonem Turystycznym

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

Regulamin:

• Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
  • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
  • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
  • Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
  • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
  • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
  • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
  • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
  • Ubiór odpowiedni do pory roku i warunków pogodowych, warto zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą oraz dużo dobrego humoru
  • Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
  • Uprzejmie informujemy uczestników wycieczek organizowanych przez Oddział PTTK w Bochni; że po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 2 dni w przeciwnym razie osoba ta zostanie skreślona z listy wycieczki.

Zapisy oraz dodatkowe informacje
w biurze Oddziału PTTK
tel. 14 612 27 62, 793 853 569 e–mail:
pttkbochnia@interia.pl