Wycieczka rodzinna

na Sądecczyznę

17 sierpnia 2019 roku

08:00 – wyjazd z parkingu przy kościółku szkolnym w Bochni;

Stary Sącz - Enklawa Przyrodnicza „Bobrowisko”

Wola Krogulecka - Platforma widokowa

Rytro - zamek

Ognisko z pieczeniem kiełbasy;

ok. 20:00 – powrót do Bochni.

Koszt wyjazdu:

Dzieci –  55zł

Członkowie PTTK (opłacone składki na 2019 r.)  –  60zł

Pozostali  –  70zł

- przewóz uczestników autokarem, opłaty drogowe i parkingowe;

- ubezpieczenie NNW;

- opiekę pilota

- ognisko z pieczeniem kiełbasy;

- dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Regulamin

1. Dzieci i młodzież do lat 18-tu mogą wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
  2. Wycieczka odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
  3. Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
  4. Organizatorzy nie zwracają wpisowego  osobom zgłoszonym i przyjętym na rajd, które nie wzięły w nim udziału.
  5. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
  6. Kierownictwo Rajdu nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie Rajdu, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
  7. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do kierownictwa Rajdu.
  8. Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z Rajdu.
  9. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość dokonywania zmian tras w uzasadnionych przypadkach.

ul. Bernardyńska 10, 32 –700 Bochnia
tel.14 612 27 62,   e–mail: pttkbochnia@interia.pl

Zapraszamy!

Dodaj do kalendarza 2019-08-17 08:00:00 2019-08-17 20:00:00 Europe/Warsaw Wycieczka rodzinna PTTK Oddział w Bochni zaprasza na wycieczkę rodzinną na Sądecczyznę 17 sierpnia 2019 roku   Program 08:00 – wyjazd z parkingu przy kościółku szkolnym w Bochni; Stary Sącz - Enklawa Przyrodnicza „Bobrowisko” Wola Krogulecka - Platforma widokowa Rytro - zamek Ognisko z pieczeniem kiełbasy; ok. 20:00 – powrót do Bochni.   Program oraz kolejność zwiedzanych obiektów z przyczyn niezależnych może ulec zmianie.   Koszt wyjazdu: Dzieci –  55zł Członkowie PTTK (opłacone składki na 2019 r.) … Stary Sącz PTTK Bochnia pttkbochnia@gmail.com