Pogórze Przemyskie Bolestraszyce

Pogórze Przemyskie Bolestraszyce

Pogórze Przemyskie Bolestraszyce

brak kategorii

2021-05-09 07:00 - 20:00

Miejsce: Pogórze Przemyskie

Pogórze Przemyskie Bolestraszyce

09.05.2021 niedziela

 

            Wyjazd:  godz. 7:00 – z Bochni parking koło kościółka szkolnego

                           Godz. 7:15 – z Brzeska parking przy Intermarche

                 
Plan wycieczki:

 • przejazd w godz.10:00 – 12:00 do Bolestraszyc zwiedzanie arboretum
 • 13:00 -16:00 przejazd do Przemyśla zwiedzanie z przewodnikiem

 Powrót do Bochni ok godz.20

Arboretum Bolestraszyce

Należy do cennych zabytków przyrody i kultury. Bolestraszycach jednoczą się historia i czas współczesny. Historyczne założenie obejmuje park, dwór i dziewiętnastowieczny fort dawnej Twierdzy Przemyśl. Wiekowe drzewa, pozostałe z dawnych ogrodów zamkowych, stanowią malowniczy akcent wśród nowych nasadzeń, na które składają się gatunki obcego pochodzenia i rodzime drzewa, krzewy oraz rzadkie, zagrożone, ginące i chronione gatunki roślin.

 

Przemyśl

Piękne miasto,”Verdun frontu wschodniego”, malowniczo ulokowane nad Sanem, na pograniczu kultur, pełne zabytków, tutaj na rynku wita turystów Wojak Szwejk a dworzec kolejowy konkuruje z zamkiem na najlepszą atrakcję turystyczną!

 

W tej cenie zapewniamy:

 • opiekę przewodnika
 • przewóz uczestników wycieczki busem;
 • przewodnika po Przemyślu;

 

 

Koszt uczestnictwa:

Członkowie PTTK  –  110 zł

Sympatycy–  115 zł

 

Koszty dodatkowe:

 • wstępy do arboretum 14 zł - normalny i 8 zł - ulgowy

 

Można u nas płacić BONEM TURYSTYCZNYM

 

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

 

Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.

Zapisy w biurze Oddziału

z równoczesną wpłatą kosztów wycieczki

Ilość miejsc ograniczona!

 

Regulamin:

 • Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
 • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
 • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
 • Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
 • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
 • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
 • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
 • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
 • Ubiór odpowiedni do pory roku i warunków pogodowych, warto zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą oraz dużo dobrego humoru
 • Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
 • Uprzejmie informujemy uczestników wycieczek organizowanych przez Oddział PTTK w Bochni; że po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 2 dni w przeciwnym razie osoba ta zostanie skreślona z listy wycieczki.

 

Zapisy oraz dodatkowe informacje
w biurze Oddziału PTTK
tel. 14 612 27 62, 793 853 569 e–mail: 
pttkbochnia@interia.pl

Zapraszamy

 

Dodaj do kalendarza 2021-05-09 07:00:00 2021-05-09 20:00:00 Europe/Warsaw Pogórze Przemyskie Bolestraszyce Pogórze Przemyskie Bolestraszyce 09.05.2021 niedziela               Wyjazd:  godz. 7:00 – z Bochni parking koło kościółka szkolnego                            Godz. 7:15 – z Brzeska parking przy Intermarche                   Plan wycieczki: przejazd w godz.10:00 – 12:00 do Bolestraszyc zwiedzanie arboretum 13:00 -16:00 przejazd do Przemyśla zwiedzanie z przewodnikiem  Powrót do Bochni ok godz.20 Arboretum Bolestraszyce Należy do cennych zabytków przyrody i kultury. Bolestraszycach jednoczą się historia i czas współczesny. Historyczne założenie obejmuje park, dwór i dziewiętnastowieczny… Pogórze Przemyskie PTTK Bochnia pttkbochnia@gmail.com