Korona Polskich Beskidów Lackowa

Miejsce: Beskid Niski

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze

Oddział w Bochni

zaprasza na wyjazd z cyklu

Korona Polskich Beskidów

Lackowa i Ostry Wierch

06.04.2019

Warunki uczestnictwa:

Wycieczka odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!!!

Koszt wyjazdu:

Członkowie  PTTK (opłacone składki na 2019 r.)  – 55
Pozostali –  60zł

W tej cenie zapewniamy:

• przewóz uczestników rajdu busem;
  • ubezpieczenie NNW;
  • opiekę przewodnika.

Obowiązki uczestników:

• właściwy ubiór i ekwipunek dostosowany do warunków górskich;
  • przestrzeganie zarządzeń kierownika wycieczki.

Informacje dodatkowe:

Zbiórka uczestników w dniu 06.04.2019 r. o godz. 06:45 obok kościółka szkolnego w Bochni.

Planowany powrót w dniu 06.04.2019 r. ok. godz. 19:00.

Zapisy w Biurze Oddziału PTTK do dnia 01.04.2019 r. z równoczesną wpłatą kosztów wyjazdu.

Sobota, 06.04.2019

* 07:00 – wyjazd z parkingu koło kościółka szkolnego;

* powrót do Bochni w godzinach wieczornych.

Czas przejścia: ~ 5h;

Długość trasy: ~ 12,1 km; suma różnic podejść: ~ 580 m;
Punkty GOT: 18

Zapisy w biurze Oddziału do 01 kwietnia br. z równoczesną wpłatą kosztów wycieczki.

Ilość miejsc ograniczona!

• Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
  • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
  • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki.
  • Organizatorzy nie zwracają wpisowego osobom zgłoszonym i przyjętym na wycieczkę, które nie wzięły w niej udziału.
  • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
  • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
  • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
  • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany tras wędrówek w zależności od warunków atmosferycznych!

Kontakt i informacja w biurze Oddziału PTTK
ul. Bernardyńska 10, 32–700 Bochnia
tel. 14 612 27 62, e–mail: pttkbochnia@interia.pl

Zapraszamy!