Dolny Śląsk

Dolny Śląsk

04-06 czerwca 2021

Dzień I 04.06

Zbiórka w zatoce przy kościółku szkolnym w Bochni i wyjazd o godz. 4:00 do Osówka zwiedzanie podziemnego miasta następnie przejazd do Wałbrzycha i zwiedzanie zamku Książ.

Ok. 18:00 – zakwaterowanie w pensjonacie Karkonoskie Zacisze i posiłek.

Dzień II  05.06

Śniadanie, przejazd i wyjazd na Kopę kolejką, wejście na Śnieżkę (ok. 1h) Zejście przez Dol. Łomniczki (ok. 2 godz.). Później zwiedzanie zamku Chojnik koło Jeleniej Góry.

Obiadokolacja.

Dzień III 6.06

Śniadanie, przejazd i spacer wokół Kolorowych Jezior są to cztery jeziorka: żółte, purpurowe, błękitne oraz czarne leżące na zboczu Wielkiej Kopy. Zabarwienie wody w akwenach związane jest ze składem chemicznym ścian i dna wyrobisk. Później przejazd i spacer na Szczeliniec Wielki, który jest najwyższym szczytem Gór Stołowych.

Przyjazd do Bochni w godzinach późnowieczornych/nocnych

Koszt wyjazdu:

Członkowie PTTK – 620 zł

Pozostali – 650 zł

Świadczenia zawarte w cenie:

• transport autokarem, opłaty drogowe, parkingowe;
  • 2 noclegi w Pensjonacie Karkonoskie Zacisze w Karpaczu (pokoje 2,3, 4 os. z łazienkami);
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje;
  • opieka pilota – przewodnika;
  • opłata klimatyczna;
  • ubezpieczenie: NNW;
  • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Koszt dodatkowy stanowią bilety do zwiedzanych obiektów 175zł (płatne podczas zbiórki)

Zapisy z równoczesną wpłatą zaliczki w wysokości 350 zł/os.,
pozostałą kwotę należy uiścić do 31 maja br.

Uczestnicy wycieczek są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących
zaleceń związanych z przeciwdziałaniem i zapobieganiem COVID-19

Ilość miejsc ograniczona!

Regulamin:

• Młodzież do lat 18. może wziąć udział tylko pod opieką osób dorosłych.
  • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!
  • Zapisując się na wyjazd każdy uczestnik akceptuje zawarte w ofercie warunki oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć z tego wydarzenia na stronie internetowej PTTK O/Bochnia, podmiotów współpracujących czy lokalnych portalach informacyjnych.
  • Organizatorzy nie zwracają kosztów wycieczki osobom zgłoszonym i przyjętym na imprezę, które nie wzięły w niej udziału.
  • Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania Karty Turysty.
  • Kierownictwo imprezy nie przejmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki, zarówno wobec uczestników, jak i osób trzecich.
  • Ostateczna interpretacja regulaminu i zmiany programowe należą do kierownictwa wycieczki.
  • Za nieprzestrzeganie powyższego regulaminu oraz zasad kulturalnego zachowania się uczestnicy mogą być wykluczeni z imprezy.
  • Ubiór odpowiedni do pory roku i warunków pogodowych, warto zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą oraz dużo dobrego humoru
  • Członkowie PTTK z opłaconą składką mają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
  • Uprzejmie informujemy uczestników wycieczek organizowanych przez Oddział PTTK w Bochni; że po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 2 dni w przeciwnym razie osoba ta zostanie skreślona z listy wycieczki.

UWAGA: Biuro nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen biletów oraz zmiany godzin otwarcia obiektów. Na wyjazd należy zabrać obuwie turystyczne.

Miła turystyczna atmosfera i piękne widoki – gratis!

Zapisy w biurze Oddziału PTTK, ul. Bernardyńska 10, 32-700 Bochnia
tel. 14 612 27 62, e–mail: pttkbochnia@interia.pl